X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İYİHESAP Bulut Ön Muhasebe

AnasayfaYazılımlarMuhasebe YazılımlarıİYİHESAP Bulut Ön Muhasebe

İyihesap ile

İstediğiniz Yerden Muhasebe Programınıza Ulaşabilirsiniz

Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu gibi tüm cihazlarınızdan dilediğiniz yerden mekana bağlı kalmadan iyihesap'a ulaşabilirsiniz. Müşterinizin yanında cep telefonu ile hesap hareketlerini inceleyebilir, dilerseniz ödeme entegrasyonu ile kredi kartı bile geçebilirsiniz.Sınırsız kullanıcı, sınırsız depo,şube,banka ve döviz özellikleri ile özgür olursunuz..

999
(Yıllık)

Demo Site Demo Admin SATIN AL

Verileriniz hiç bu kadar güvende olmamıştı.

İyiHesap Türkiye'nin en güvenli veri merkezlerinden biri olan Gayret Tepe Veri Merkezinde yer almaktadır. Klasik bilgisayarınıza kurduğunuz ön muhasebe programlarınızın donanım ve yazılım bakımlarını kendiniz yapmanız gerekir. İyiHesap ile yazılım ve donanım alt yapısıyla biz çözüm sağlıyoruz. Siz vaktinizi işinize harcarsınız. İyiHesap günlük olarak 2 farklı lokasyonda yedeklenmektedir.

En Kolay Ön Muhasebe Programı ile Tanışın.

İyiHesap ile ön muhasebe işlerinizi basit arayüzü ve çoklu kullanım modelleri ile hızlıca halledin. İyiHesap'ta bir işi yapmanın birden fazla yolu vardır. Bunlardan biri müşteri sayfasından satış, iade, tahsilat, ekstre gibi o müşteri ile alakalı tüm işlemlerinin yapılabilmesidir. Kayıt girmek için program menülerinde gezinerek vakit kaybetmezsiniz.

En Hızlı Fatura Kesme Programı

İyiHesap ile E-Fatura ve E-Arşiv fatura kesebilirsiniz. Hem de ücretsiz olarak, merak etmeyin ücretsiz deyip sonradan logo ekleme, eğitim, kurulum gibi başlıklarda sizden ücret talep etmeyiz. Sadece kullanacağınız fatura kontörünü satın alırsınız. Program modülleri size tamamen ücretsiz gelir. Faturanızı müşterinize yine ücretsiz olarak SMS atabilirsiniz.

E-Ticaret Siteleri ile entegrasyon

Uygulamamız Türkiye'de bilinen çoğu e-ticaret platformu ile entegre durumdadır. İyiHesap ile E-Ticaret sitelerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak sisteme işlenir. Siz tek tuşla faturanızı kesebilirsiniz. Faturanızda kargo barkodunuz yer alır, ayrıca kargo fişi hazırlamak zorunda kalmazsınız. Sitelerden gelen toplam siparişlerin kar veya ciro durumunu raporlayabilirsiniz

Yüksek bedeller ödemeyin

İyiHesap kullanmaya başladığınızda program için ayrıca bir bedel ödemezsiniz. Programı her zaman full kullanır ve ücretsiz gelen yeniliklerden anında faydalanırsınız. En pahalı fiyatımız aylık 80TL'dir. Daha uzun süreler satın aldığınızda indirimde alırsınız. Örneğin programınızı 3 yıllık satın aldığınızda aylık 50TL'ye gelecektir.

İstediğiniz Yerden Muhasebe Programınıza Ulaşabilirsiniz

Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu gibi tüm cihazlarınızdan dilediğiniz yerden mekana bağlı kalmadan İyiHesap'a ulaşabilirsiniz. Müşterinizin yanında cep telefonu ile hesap hareketlerini inceleyebilir, dilerseniz ödeme entegrasyonu ile kredi kartı bile geçebilirsiniz.

Para Hareketlerini Kolayca Yönetebilirsiniz

Kasa, Banka Hesabı, POS Hesabı ve kredi kartlarınızı tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ödemelerinizi İyiHesap'ın size verdiği hazır kategorilerle veya kendinize özel başlıklarla filtreleyebilirsiniz. Ne gelmiş ne gitmiş gözünüzün önünde olur.

Fiyat Tekliflerinizi Yönetebilirsiniz

Fiyat teklifi hazırlayıp gönderebilir, Gönderdiğiniz fiyat tekliflerin onaylanma süreçlerini takip edebilirsiniz. Müşteriniz ile yaptığınız görüşmeleri kayıt edebilir, sonraki tarihe görüşme hatırlatması ekleyebilirsiniz, onaylanan fiyat tekliflerini tek tuşla satışa çevirebilirsiniz. Hazırladığınız tekliflerdeki kar marjını yüzde ve TL olarak görüntüleyebilirsiniz.

Stok Hareketlerini Yönetebilirsiniz

Teklif veya satış hazırlarken bir ürünü daha önce kimlere, kaç adet, kaç paraya satılmış veya hangi tedarikçilerden kaç paraya alınmış görebilirsiniz, stoğunuzda olmayan ürünü satış hazırlarken ayrıca bir işlem yapmadan stoka ekleyebilir, üretim ve stok sayım modüllerini kullanabilirsiniz. Yabancı para birimlerini otomatik olarak çevirebilirsiniz.

Çek Senet Takibi Yapabilirsiniz

Alınan ve verilen çek veya senetlerinizi takip edebilirsiniz. Çek-Senetlerden kısmı ödeme alabilir, müşteriden alıp tedarikçinize verebilir, ödemesini takip edebilirsiniz. Ortalama vade hesabı, fotograf ekleme gibi ihtiyacınız olabilecek herşey İyihesap'ta

Hesaplarınız Virüsten Etkilenmez!

Bilgisayarınıza bulaşan virüslerler den korkmayın, İyiHesap virüsten etkilenmez, verileriniz güvenle saklanır. Siz hiç bir şey yapmasanız bile periyodik olarak yedeklenir.

Fatura ve İrsaliye Kesebilirsiniz

Elektronik fatura kullanmıyorsanız, matbu faturada kesebilirsiniz, İyiHesap ile lazer, mürekkep püskürtmeli veya nokta vuruşlu yazıcılarla fatura kesebilirsiniz, her türlü fatura formuna kolayca uyum sağlar, eğer fatura görselini destek@iyisoft.com.tr 'ye gönderirseniz tüm fatura ayarlarınızı sizin yerinize ücretsiz olarak yapabiliriz.

Personel Maaş ve Hareketlerini Yönetebilirsiniz

Personellerinizin maaşlarını, ücretli ve ücretsiz izin haklarını takip edebilir, bazı çalışanlarınıza yetkisi vererek, ayrı bir şifreyle İyiHesap'ı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda hangi satışı kim yapmış aylık satış istatistiği nedir, para giriş çıkışlarını kimler yapıyor gibi onlarca raporlamadan faydalanabilirsiniz, isterseniz personelin yetkilerini kısıtlayıp sadece belirli işlemleri yapmasını sağlayıp, görmesini istemediğiniz modüllere erişimini kapatabilirsiniz.

Elden Taksitli Satış Yapabilirsiniz

Bir çok mobilya, beyaz eşya ve elektronik mağaza İyiHesap'ı tercih etti. Otomatik taksit hatırlatma SMS'i gönderme, satış sözleşmesi, teslim fişi hazırlama, teslim yoğunluğunu iş takviminden yönetme, taksit geciktiren müşteri raporları ve toplu taksit isteme SMS gönderme, toplu senet yazdırma, istenirse her takside ayrı fatura kesebilme gibi onlarca elden taksit desteği İyiHesap'ta ek ücret Ödemeden Sizlerle

Avukatınızı ve İcra Dosyalarınızı Takip Edebilirsiniz

Hangi avukatınızda kaç dosya var, icra masrafları, icradan tahsilatlar ve kalan tahsilatlar ne durumda görebilirsiniz. İcraya verilen müşterilerde elden tahsilat almama hatırlatması gibi özelliklerden faydalabilir. İcradaki dosyadan elden tahsilat alıp avukatınızla aranızın açılmasını İyiHesap engeller.

Kâr Analizi Yapabilirsiniz

Satış bazında, teklif bazında veya aylara göre kâr analizi yapabilirsiniz, eğer raporlama yetkisini kapatırsanız, kârlılık raporlarınızı sizden başkası göremez.

Ödemelerinizi Takip Edebilirsiniz

Başlangıç sihirbazımız ile dakikalar içinde tüm ödemelerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. Tüm yıl içinde aylara göre ödeme planınız otomatik olarak oluşur. Tekrarlayan türden ödemeleriniz örneğin kira, elektrik, internet gibi ödemelerinizi tanımlayabilirsiniz, Çek/Senet ödemeleriniz otomatik olarak ödeme takvimine işlenir. Ödeme takvimi ile kontrol sizde olsun.

İş Takvimi Oluşturabilirsiniz

Satışlarınızın teslim süresini iş takviminde organize edebilirsiniz, böylece müşteriilerinize zamanında teslimat yaparsınız, işler üst üste gelmez. Önemli hatırlatmalarınızı da iş takvimine kayıt edebilir, isterseniz size SMS ile hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kurulum Talimatları

Kurulum gerektirmez

Bulut tabanlıdır

Hergün 5 defa yedekleme alınır

 

En Popüler Yazılımlar

Herşey Dahil Komple Kurulum
Kurumsal Web Paketi Nova v3.0

Kurumsal Web Paketi Nova v3.0

1.200
Restaurant E-Ticaret Azure v3 OFM0298

Restaurant E-Ticaret Azure v3 OFM0298

1.700
Restaurant Web Paketi Anadolu OFM0266

Restaurant Web Paketi Anadolu OFM0266

1.500
Mobil Uyumlu Sürücü Yönetimi
Taksi Durağı Web Paket v3.0

Taksi Durağı Web Paket v3.0

1.400

Top