X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

C2C Profesyonel

AnasayfaYazılımlarC2C Profesyonel

C2C e-ticaret modelinde üreticiler ve tüketiciler c2c e-ticaret altyapısına sahip bir internet sitesinde bir araya gelerek ürün ve hizmetlerinin ticaretini çevrim içi yaparlar. C2c’nin Türkçe anlamı “tüketiciden tüketiciye yapılan e-ticaret” in kısaltılmış şeklidir. Tedarikçiler ve tüketiciler arasında yapılan çevrim içi alışverişi ifade eder

21.000
(Tek Sefer)

Demo Site Demo Admin SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
Yazılım sunucularımızda barındırılmaktadır.

50 Adet E-Posta Hesabı

E-ticaret siten için, sana özel kurumsal mail hesapları oluşturabilir ve esnek panel özellikleri ile yönetebilirsin.

Mobil Uyumlu Hazır Temalar

Hazır mobil uyumlu e-ticaret temaları istersen özelleştirebilirsin, CSS, değişiklikleri yapabilir, firma konseptine uygun şekle getirebilirsin.

Özel Tema Tasarımı

Ücretsiz olarak sunulan tasarım seçenekleri dışında, tasarım ekibimiz tarafından sana özel tasarlanan e-ticaret tema seçeneği ile e-ticaret siteni oluşturabilirsin. Özel tasarım hizmeti ile kurumsal kimliğini e-ticaret sitene yansıtır ve müşterilerine profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunabilirsin.

Sınırsız Mağaza Açabilme

C2c e-ticaret sitende sınırsız mağaza açabilir, mağazalar üzerinde tam yetkiye sahip olursun. Ayarlar bölümünden mağaza tanımlarını yaparak ister ücretli mağaza oluştur, isterseniz ücretsiz mağaza oluştur seçenekleri ile sınırsız mağaza talebi alabilirsin. Mağazalara özel komisyon tutarları belirleyebilirsin.

Mağaza Panel Kullanımı

Mağazalara özel kullanım paneli sunarak, mağazalar e-pazaryerinde ürünlerini sınırsızca yayınlayabilir, siparişlerini takip edebilir, mağaza ayarlarını güncelleye bilir, mağazalarını tasarlayabilirler. Mağaza kullanım paneli mobil uyumludur, cep telefonundan tabletten kolayca kullanılabilir. Mağaza kontrol panelini demo kullanıcı bilgilerinden inceleyebilirsin.

Gelişmiş Komisyon Sistemi

C2c e-ticaret sitende mağazalarla ve bireysel satıcılarla komisyon bazlı çalışabilirsin satılan ürünler üzerinden belirleyeceğin komisyon tutarında gelir elde edersin. Komisyonları ister mağazalara göre tanımlarsın veya kategori bazlı komisyon belirleyebilirsin.

Dinamik Abonelik Ücreti

Dilersen satıcılardan aylık, yıllık veya belirleyeceğin sürelerde abonelik ücreti alabilirsin. Süresi dolan mağazalar otomatik olarak pasif duruma düşebilir.

Detaylı Kargo Yönetimi

Mağazaların, ücretli, ücretsiz, belirli bir tutardan sonra ücretsiz, belirli bölgelere, ücretli veya ücretsiz, kargo takibi gibi birçok işlemi kargo yönetimi ile kolayca yapabilirler.

Mesajlaşma Özelliği

Alıcı ve satıcılarınla her an kolayca hiçbir mail programı kullanmadan mailleşebilirsin.

Güvenli Alışveriş Sistemi (GET)

Güvenli Alışveriş Sistemi (GeT Sistemi); İyzico ödeme sistemi ile tam uyumlu çalışmaktadır, mağazalar ürünlerini kredi kartı ile satabilirler.

Gelişmiş Varyant Sistemi

Mağazalar ürünlerini eklerken varyant sistemi ile renk, beden, adet, kilo vb. seçenekleri kolayca kullanabilirler. Mağazalar ürünler için, fiyat, ağırlık, resim ve stok durumu ile boyut, renk, şekil, ek özellikler gibi birçok seçenek oluşturabilirler. Müşteriler kolayca ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirler.

Xml Entegrasyon Robotu

Satıcıların, ürün XML entegrasyonu ile topluca ürünleri sanal mağazana ekleyebilirler. Ekledikleri ürünleri toplu veya tekli güncelleyebilirler.

SEO Optmizasyon

C2C Sanal mağaza yazılımı ile oluşturacağın sanal mağaza %100 SEO Optimizasyon altyapısına sahip olur. Sanal mağazanın hedef ziyaretçi kitlesini araştırarak kelime blokları oluşturabilir, mağaza ve ürün içeriklerine göre etiket bulutları oluşturabilirsin. Çapraz link uygulamalarıyla sanal mağazanı ziyaret eden google botlarının sanal mağazandaki tüm ürün ve mağazaları kolayca indeksletebilirsin.

Mobil Uygulama

E-ticaret siten aynı zamanda Android olarak’ da tasarlanır ve yayınlanır. Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sağlarsın.

E-Pazaryeri birden fazla firmanın bir araya gelerek ürünlerini sergiledikleri ve sattıkları bir e-ticaret platformudur. E-Pazaryeri platformu kurarak birden fazla firmayı bir araya getirebilir ve ürün satışlarından komisyon geliri elde edebilirsin.

C2c e-ticaret modelleri gelirlerini c2c e-ticaret sitesi üzerinden satılan ürünlerin komisyonlarından elde ederler. Komisyon oranlarını dilediğin gibi mağazalara göre veya kategorilere göre belirleyebilirsin. Belirleyeceğin komisyon oranlarını ödeme kuruluşu hesaplar ve senin hak ettiğin komisyon tutarını senin belirleyeceğin banka hesabına gönderir.

C2c e-ticaret site sahibi aracı konumundadır, satılan ürün veya hizmetten sorumlu değildir. Satılan ürün ve hizmetten c2c e-ticaret site içerisindeki satıcı mağaza sorumludur. Şu şekilde düşünülebilir bir iş merkezin var ve dükkânları kiraya veriyorsun kiracından ne kadar sorumluysan c2c e-ticaret platformlarında olan satıcı mağazalarından o kadar sorumlu olursun.

C2c e-ticaret paketleri içerisinde 3 paket yer almaktadır. Bunlar e-pazaryeri, c2c e-ticaret ve c2c profesyonel şeklindedir. E-pazaryeri e-ticaret paketi ile kurumsal satıcıları bir araya getirerek satış yaptırabilirsin ya ne satıcılar firma olmalıdır bireysel satış yaptıramazsın. c2c e-ticaret paket ise firma ve bireysel satış yapma imkânı sağlar. C2c profesyonel pakette ise firma satış yapabilir, bireysel satış yapılabilir ve aynı zamanda emlak ve oto ilanları sergilene bilmektedir ve mobil uygulamalara sahiptir.

E-Pazaryeri’nde, sınırsız mağaza açabilirsin. E-pazaryeri paketlerinde mağaza açma sınırı bulunmamaktadır, dilediğin kadar mağaza açabilirsiniz.

E-pazaryerinde kredi kartı ile satış yapabilirsin. C2c e-ticaret paketlerimizde kredi kartı entegrasyonu yapılmıştır. Türkiye’de c2c e-ticaret sanal pos altyapısı sağlayan ödeme kuruluşlarının entegrasyonları ile tam uyumlu çalışmaktadır.
 
C2c paketini projene göre seçmen gerekmektedir. Uygun c2c e-ticaret paketi seçebilmen için paket özelliklerini iyice incelemen ve projene uygun paketi seçmen gerekmektedir. Paket seçimlerinde karar veremiyorsan e-ticaret uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsin.
 
Paket kurulum ücretini bir sefer ödersin ve altyapıyı aldığın süre boyunca ömür boyu kullanırsın. İlerleyen yıllarda altyapı ücreti olarak kullandığın kadar web barındırma hizmeti ve varsa SSL, Domain ücretlerini ödersin ekstra farklı bir ödeme veya lisans ücreti ödemezsin.
 
5 yıl destek ve güncellemelerimizden ücretsiz faydalanabilirsin. Destek hizmetlerimizde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır, desteğe ihtiyaç duyduğun günün her anında e-ticaret uzmanlarımızdan destek alabilirsin.
 
5 yıl eğitimlerimizden ücretsiz faydalanabilirsin. E-Pazaryeri’ni başarılı yönetebilmen için yeniliklerden haberdar olabilmek için eğitim alman faydalı olacaktır.
 
 

Kurulum Talimatları

Sistemlerimiz güvenlik düzeyi yüksek sunucularımızda barındırılmaktadır.

En Popüler Yazılımlar

Responsive E-Pazaryeri
C2C Profesyonel

C2C Profesyonel

21.000
Açık Kaynak Ömür Boyu Lİsans
C2C E-TİCARET STANDART PAKET

C2C E-TİCARET STANDART PAKET

61.031,43
Responsive Pratik Panel
Lojistik - Nakliyat Paketi Cargo v3.0

Lojistik - Nakliyat Paketi Cargo v3.0

2.500
Mobil Uyumlu Ücretsiz Logo Tas.
Lojistik - Nakliyat Web Paketi Best v3.0

Lojistik - Nakliyat Web Paketi Best v3.0

1.500

Top